Všehochuť - Peníze za nákup zpět


matej.zelinka@gmail.com
+420 602 422 821

facebooktwitterinstagramlinkedin

Peníze za nákup zpětObliba nákupů po internetu roste. O to více, když se blíží Vánoce. Níže naleznete tip, jak získat nějaké drobné z nákupu zpět.

Jendou z takových služeb je VratnéPeníze. Jednoduše se registrujete, a pak si přes seznam na této stránce najdete svůj oblíbený obchod a nakoupíte. Z každého takového nákupu se vám vrátí malé procento zpět do svého virtuálního účtu a po dosažení mety 300 Kč je dostanete vyplacené.

Další, jednodušší možností je nainstalovat si rozšíření do prohlížeče. Kdykoliv vstoupíte do nějakého obchodu, který umožňuje získat provizi zpět, vyskočí vám hláška, na kterou kliknete a nakupujete jako obvykle. Jen s tím rozdílem, že vám po nákupu přijde provize zpět do virtuálního účtu.

Osobně hodně nakupuji na AliExpressu a VratnéPeníze fungují i tam. A celkově kdykoliv něco nakupuji po internetu, koukám, zda ten obchod vrací část provize. Za tu dobu, co jsem registrovaný jsem už několikrát dostal vyplaceno 300 Kč na účet.

Funguje to také na srovnávači Heuréka, který často při nákupu využívám. U přehledu cen vidíte, které e-shopy vrací nějaké % z nákupu. Někomu se to může zdát zbytečné nebo nevýhodné, ale čas to nezabere a když ta možnost drobné provize je, proč ji nevyužít.

Navíc, už když se registrujete, tak dostanete vstupní bonus 50 Kč a když si nainstalujete rozšíření, tak dalších 20 Kč.

Diskuse pro článek Peníze za nákup zpět:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


smt skuteč
hudební skuteč
chrudimka
altus
czech hardcore jumpers