Všehochuť


matej.zelinka@gmail.com
+420 602 422 821

facebooktwitterinstagramlinkedin

Slova, ve kterých často chybujeme

Slova, ve kterých často chybujemePři hledání nejčastějších chyb v pravopise a psaní tohoto článku mi došlo, že ta známka z češtiny byla oprávněná. Některá slova jsem fakt používal špatně. Stejně tak dost často narážím na komentáře, diskuzi,... kde mnozí také chybují. Zarážející je, že se chyby objevují i v některých médiích nebo propagačních materiálech. Ale jak by řekl klasik: "chybovat je lidské".

Skvělý nástroj na správu projektů. To je Trello

Skvělý nástroj na správu projektů. To je TrelloZnáte Trello? Za mě je to jedna z nejlepších aplikací pro správu projektů. Používáme ho v radě našeho spolku nebo nám je aktuálně užitečný při plánování svatby.

Peníze za nákup zpět

Peníze za nákup zpětObliba nákupů po internetu roste. O to více, když se blíží Vánoce. Níže naleznete tip, jak získat nějaké drobné z nákupu zpět.

Léto splněných snů

Léto splněných snůZa poslední tři roky jsem dost cestoval a tím si splnil hned několik snů. Londýn, New York, Dominikána. O letošních prázdninách v tom plnění budu pokračovat. A nejen cestovatelskými sny.

Co nebo kdo je to mileniál?

Co nebo kdo je to mileniál?Mileniál je označení generace lidí, kteří vyrůstali obklopeni moderními technologiemi a nyní mají problém sehnat zaměstnání, které je bude uspokojovat. Také mají problém se radovat ze života, protože neustále čekají něco víc a kladou si vysoké cíle a požadavky. Někdy je tato generace označována jako generace Y.

 1 2 3 4 5   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


smt skuteč
hudební skuteč
chrudimka
altus
czech hardcore jumpers