Příběhy


matej.zelinka@gmail.com
+420 602 422 821

facebooktwitterinstagramlinkedin

Příběh k zamyšlení: Smůla nebo štěstí

Příběh k zamyšlení: Smůla nebo štěstíPřed mnoha lety žil jeden starý muž, který měl jednoho syna a jednoho koně. Jednoho dne se kůň proboural ven z ohrady a utekl do hor.

Příběh k zamyšlení: Dva vlci

Příběh k zamyšlení: Dva vlciJednou vyprávěl starý indián svému vnukovi o velké bitvě, která probíhá v nitru každého člověka. Řekl mu: "Chlapče, ta bitva v každém z nás je bitvou mezi dvěma vlky."

Příběh k zamyšlení: Sto korun

Příběh k zamyšlení: Sto korunŽena se z práce vrátila pozdě, unavená a podrážděná. Hned za dvěřmi svého bytu zjistila, že na ni čeká její šestiletý syn.

Příběh k zamyšlení: Ozvěna

Příběh k zamyšlení: OzvěnaChlapec se procházel v horách se svým otcem. Najednou chlapec klopýtl, spadl, udeřil se a zakřičel: "Aaaaaa!" Vedle bolesti, kterou cítil, zaslechl z hor hlas, který zopakoval: "Aaaaaa!" Ze zvědavosti se zeptal: "Kdo jsi?" A dostal odpověď: "Kdo jsi?"

Příběh k zamyšlení: Chlapec a hřebíky

Příběh k zamyšlení: Chlapec a hřebíkyByl jednou jeden chlapec, který měl neklidnou povahu. Jednoho dne mu jeho otec dal pytel plný hřebíků a řekl mu: "Pokaždé, když s někým ztratíš trpělivost, zatluč jeden hřebík do zahradního plotu."

 1 2   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


smt skuteč
hudební skuteč
chrudimka
altus
czech hardcore jumpers