Glosy


matej.zelinka@gmail.com
+420 602 422 821

facebooktwitterinstagramlinkedin

GLOSA: Vypínejte si své mobilní telefony

GLOSA: Vypínejte si své mobilní telefonyAsi jste se s podobnou hláškou už setkali. Já ji, především při své práci, slýchám poměrně často. To, čeho jsem byl svědkem nedávno, mě konečně nakoplo k sepsání této glosy.

GLOSA: To nám došla fantazie?

GLOSA: To nám došla fantazie?Dnešní glosu věnuji společenským plesům ve Skutči. Doufám, že to nikdo nebude brát jako cílený útok. Jde pouze o můj názor a zamyšlení se nad daným tématem.

GLOSA: Česko versus Slovensko

GLOSA: Česko versus SlovenskoNedávno jsem psal o festivalu Mácháč, který představil velká jména a zvýšil cenu vstupného. Podobným směrem se ubírá i Magnetic festival. Zde ale trochu v konkurenčním boji se slovenským festivalem EDMANIA.

GLOSA: Kam až mohou pořadatelé jít?

GLOSA: Kam až mohou pořadatelé jít?Když pořadatelé festivalu Mácháč oznámili, že přivezou umělce nejprve z DJ Mag Top 25 a později i Top 10 nikdo nečekal, že to bude zrovna Hardwell (nr. 4). Pořadatelé, ale nezaháleli a po týdnu oznámili další jméno z Top 15. To už nikdo v tak vysoko postaveného DJ nedoufal. A najednou - Armin van Buuren (nr. 3). Dva tak vysoce postaveni DJs na jednom festivalu v České republice? Sen pro nadšence taneční hudby.

GLOSA: Nešvary dnešní doby

GLOSA: Nešvary dnešní dobyZlá doba...

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


smt skuteč
hudební skuteč
chrudimka
altus
czech hardcore jumpers