Cestování


matej.zelinka@gmail.com
+420 602 422 821

facebooktwitterinstagramlinkedin

Zkušenosti s Airbnb

Zkušenosti s AirbnbV dnešní době je cestování mnohem dostupnější. Nízkonákladové letecké společnosti (Ryanair, Wizz Air, EasyJet) nabízejí levné letenky a lákají tak na víkendové pobyty v nejrůznějších evropských destinacích. Ovšem levné letenky neznamenají levnou dovolenou. Lidé většinou zapomínají na ostatní náklady mezi které primárně patří ubytování. V článku se dočtete, jak se i toto dá pořídit velmi levně.

Tropical Islands - vlastní zkušenosti

Tropical Islands - vlastní zkušenostiTropical Islands je umělým letoviskem v Německu asi 60 km od Berlína. Uvádí se, že jde o celosvětově největší vnitřní bazén. Od otevření v roce 2004 jsem se tam chystal, ale vyšlo to až po 14 letech. Asi jsem vnitřně věděl, proč to tak odkládám.

#WORKYinNYC

#WORKYinNYC#WORKYinNYC je dvanáctidílný seriál o mé cestě do New Yorku. Pojďte poznat toto město společně se mnou. Články vychází každé úterý na www.chrudimka.cz. Zde najdete vždy aktualizovaný seznam.

Tipy na výlety v okolí

Tipy na výlety v okolíNastala doba prázdnin, doba výletů. Nevíte kam zajet? Nemusíte daleko. V okolí našeho města je spoustu zajímavých míst a o některých třeba ani nevíte.

Wellness centra v Pardubickém kraji

Wellness centra v Pardubickém krajiV článku naleznete pár informací o wellness centrech v Pardubickém kraji. Osobně jsem všechny navštívil a mohu je doporučit.

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


smt skuteč
hudební skuteč
chrudimka
altus
czech hardcore jumpers